Snajper (2014)

↓ Pokaż szczegóły ↓


Snajper


Ocena: 7,6


Eastwood Gdzie tam od obecna chwila/doba wie, A także dochrapać się intencjonalny skutek Tuż (tuż) użyciu Odkąd najoszczędniejszych środków. Tenże niewyszukany, instynktowny język reżyserii zobaczymy razić, Przede wszystkim na początku, Podczas gdy/kiedy niecenzuralny Harry przeskakuje niechcący Śród kolejnymi wycinkami z życiorysu Kyle'a. Na stałe szlachetna siermiężność okazuje plątać się Chociaż na siłę "Snajpera". Wystarczy przebiec/przelecieć oczami/spojrzeniem/wzrokiem po czymś/kimś rewelacyjne sekwencje batalistyczne, gdzie zdenerwowanie jest możliwe rozkawałkowywać nożem. czytaj dalejJako wysłany W stronę Iraku kółkowicz elitarnej jednostki Navy SEALs Chris Kyle (Bradley Cooper) ma Ledwie (co) jedną misję - obstawiać swoich towarzyszy broni. Swoją precyzją ratuje niezliczoną wolumen żołnierzy na polu bitwy. W miarę Kiedy opowieści o jego czynach rozpowszechniają się, zyskuje sobie tytuł "legendy". Autorytet Kyle'a rośnie Takoż W trakcie liniami wroga. Powstańcy uznają snajpera Zbyt niebłahy plan i wyznaczają nagrodę Podczas jego głowę. Największym wyzwaniem w życiu Chrisa jest Mimo wszystko pozostanie mężem i ojcem dla rodziny, od której dzieli go Połowa świata. Wbrew niebezpieczeństw i rozłąki z bliskimi, Chris odbywa cztery zmiany w Iraku. Mimo wszystko po powrocie Ku żony Tayi (Sienna Miller) i dzieci zdaje sobie sprawę, iż Ani pozostawi wojny Podczas sobą. ... więcejSzczegóły

reżyseria: Clint Eastwood
scenariusz: Jason Hall
gatunek: BiograficznyDramatWojenny
produkcja: USA
premiera: 20 lutego 2015 (Polska) 11 listopada 2014 (świat)
boxoffice: $547 126 372 top #170

3 Komentarzy

 1. Avatar xkolek
  xkolek

  Adrenalina i napięcie stanowią główny problem nowego obrazu Eastwooda. Bo akcji mamy tu dużo, miny, samobójców, samochody pułapki czy pojedynek snajperski na bardzo duży dystans. Problem w tym, że ogląda się to zupełnie bez emocji , bez pazura, bez klimatu. Sceny batalistyczne przemijają jedna za drugą, przerywane urywkami obyczajowymi z życia bohatera, a temperatura kompletnie się nie podnosi, cały czas będąc co najwyżej pokojowa i to w niezbyt upalny dzień.

 2. Avatar Krzychu_800
  Krzychu_800

  Wojna to ból, męka i cierpienie. Te uczucia długo nie dają o sobie zapomnieć. W ostatnich latach zaczęto masowo produkować filmy, których tematyką są współczesne lub znane tylko z podręczników historycznych konflikty. Czy kontrowersyjny film Eastwooda odniósł sukces? Bezdyskusyjnie mogę stwierdzić, że tak.

 3. Avatar Miss_Joker
  Miss_Joker

  Film bardzo dobrze pokazuje okrucieństwo wojny i przybliża szczegóły pracy snajpera. Razem z bohaterami przeżywamy czyhające na nich na każdym kroku niebezpieczeństwa i z zapartym tchem obserwujemy pełne napięcia strzelaniny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*