Interstellar (2014)

↓ Pokaż szczegóły ↓


Interstellar


Ocena: 7,9


"Interstellar" ma ambicje wielkiej fantastyki – z Ojej próbami racjonalizacji irracjonalnego i świeckim przeświadczeniem o człowieku będącym panem własnego losu – Jednakże W trakcie maciupeńko Tutaj dbałości o detale, a W okresie od groma logicznych dziur i kosmicznych bzdur. Po tym filmie bez picu docenicie "Grawitację" Cuarona. czytaj dalejHistoria grupy badaczy, którzy Wyrazy wdzięczności np. przybyły odkrytemu tunelowi czasoprzestrzennemu pokonują granice Ku tej pory przekraczające ludzkie potencjał podróżowania w innym wymiarze. Superprodukcja oparty jest na teorii naukowej opracowanej Za przyczyną fizyka z Caltech Kipa Thorne'a.Szczegóły

reżyseria: Christopher Nolan
scenariusz: Christopher NolanJonathan Nolan
gatunek: Sci-Fi
produkcja: USAWielka Brytania
premiera: 7 listopada 2014 (Polska) 26 października 2014 (świat)
boxoffice: $672 720 017 top #118

3 Komentarzy

 1. Avatar TS095
  TS095

  Trudno w ostatnich czasach o kino epickiego rozmachu podejmujące z godnością ważkie tematy fantastyki naukowej. Nolan rozdmuchał nasze oczekiwania do niebotycznych granic i... spełnia je wszystkie, dorzucając jeszcze więcej.

 2. Avatar Patryk02099x
  Patryk02099x

  "Interstellar" oferuje nam tytułową podróż w kosmos pierwszą klasą i na pewno spodoba się wszystkim fanom kina science fiction oraz samego Nolana.

 3. Avatar Johny_8
  Johny_8

  "Interstellar" to najlepsze SF od lat. Film, o jakim marzyłem od dawna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*