Avengers: Wojna bez granic (2018)

↓ Pokaż szczegóły ↓


Avengers: Wojna bez granic


Ocena: 8,3


Jak Avengersi i ich sojusznicy kontynuują ochronę świata przed globalnym zagrożeniem, pojawia angażować się Kolejny przeciwnik, Thanos (Josh Brolin). Celem tego międzygalaktycznego despoty jest posiedzenie wszystkich sześciu Kamieni Nieskończoności, artefaktów o niewyobrażalnej mocy. Chce Zbyt ich pomocą typować Teraźniejszość Wedle własnej, pokręconej woli. Koło fortuny Ziemi i wszelkiego życia znajduje zbytkować w wielkim niebezpieczeństwie.Szczegóły

reżyseria: Anthony RussoJoe Russo
scenariusz: Christopher MarkusStephen McFeely
gatunek: AkcjaSci-Fi
produkcja: USA
premiera: 26 kwietnia 2018 (Polska) 23 kwietnia 2018 (świat)
boxoffice: $2 046 627 471 top #4

3 Komentarzy

 1. Avatar Optimus_999
  Optimus_999

  "Wojna bez granic" jest niesamowitym emocjonalnym doznaniem dla każdego widza. Już od samego początku bracia Russo udowadniają, że najnowsza część "Avengersów" będzie się znacznie różnić na tle dwóch poprzednich. Każdy moment w ich wykonaniu jest nakręcony bowiem z tak wielką precyzją, że można tu wręcz utrzeć się o określenie "epickości". Bo tak świetnego filmu jeszcze nigdy nie było w uniwersum Marvela.

 2. Avatar Vaartr
  Vaartr

  Trwająca dwie i pół godziny fabuła to prawdziwy rollercoaster - CGI wypala oczy, mieszanka dynamicznych ujęć kręconych z ręki i slow-mo nadaje jeszcze większego tempa, bohaterowie padają jak muchy, a zakończenie pozostawia widza na skraju siedzenia. Mimo tego nie jest pozbawiona wad.

 3. Avatar buskowianka
  buskowianka

  "Avengers: Infinity War" to przełomowe dzieło i kino, które przetrwa wszystko. Lepiej niż bracia Anthony Russo i Joe Russo nie można było tego wykonać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*